Suna Börek Pasta & Cafe

http://sunaborek.kagithaneport.com
Suna Börek Pasta & Cafe
15
Talat Paşa Cad. Harman Tepe Mah. No:261 - GültepeKağıthane,34100
+90(212) 444 78 62Kağıthanede pide, börek dendiğinde akla gelen ilk firmalardan olan suna börek, kağıthanenin talatpaşa caddesinde uzun yıllardan beri kervan pide börek olarak vermiştir. Kağıthanede pide börekte ihtisaslaşan, beğenilen damak tadını müşterilerine sunan, eşsiz lezzetleri türk patent enstitüsü ne suna börek olarak tescillettirmiştir. Kağıthanede sunmuş olduğu lezzetleri yine kendine yakışır ve sadece kendine özel ismi ,suna iletişim 444 7862 akılda kalıcılığı kolay olması açısından 444 suna kodu, yine kapınıza gelen lezzet aracı ile vereceğiniz siparişlerinizi başta çeliktepe olmak üzere gültepe, çağlayan, çeliktepe, gültepe, gürsel, hamidiye, seyrantepe ve şirintepeye olmak üzere kağıthanenin her yerine servis yapmaktadır. Yine konusunda uzman ustalarımız ve diğer güler yüzlü personelimiz ile siz değerli müşterilerimizin siparişlerini karşılamaktayız. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibini benimseyen kağıthaneli hemşehrilerimize daha farklı dahada leziz ve içeriye girdiğinizde bir pastane ve cafe ancak bukadar güzel nezih ve temiz olur diyeceğiniz derecede temizlik ve hijyenden asla taviz vermeyen üstelik gururla hem eşe dosta tavsiye edebileceğiniz hem misafirlerinizi ağırlaya bileceğiniz özel günleriniz için farklı konseptlerde hazırladığımız taze yaş pasta, kuru pasta, doğum günleri için belirteceğiniz kişi adedinde özel pasta, nişan pastası, düğün pastası, ve resim baskılı yaşpasta, sini börek, su böreği, tıpkı anne eli değmiş gibi ev böreği, kıymalı börek, yöresel pide çeşitlerini, kapınıza gelen lezzet aracı" mızla sizlerin elini sıcak sudan soğuk suya sokturmadan gününüze neşe, huzur ve mutluluk katacak ve konuklarınıza mahçup olmayacağınız lezzetler ve tatlar ile sizlerin özel günlerine eşlik etmeye devam edeceğiz, bizler kağıthanenin en meşhur caddesi talatpaşa caddesinde öncelikle konuğumuz olmanız için sizleri cafemize bekliyoruz. Brsuna börek kağıthanede kahvaltı nerede yapılır, misafir nerede ağırlanır denildiğinde akla gelen ilk adres olmakla birlikte öğle yemeği için hazırladığı karaniz pidesi, akşam 5 çayı, dostlarınız ve sevdiklerinizle hahve içilmek için en nezih mekandır. Firmamızda kredi kartı geçmektedir.
14738Ziyaretçi
 • Yetkili Tolga GENÇ
 • Adres Talat Paşa Cad. Harman Tepe Mah. No:261 - Gültepe - Kağıthane
 • Telefon +90(212) 444 78 62
 • Fax +90(212) 444 78 62
 • Özel Sitesi http://www.sunaborek.com
 • Web Sitesihttp://sunaborek.kagithaneport.com
 • E-Postainfo@sunaborek.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış05:00 - 00:00
 • Servis Saatleri07:00 - 24:00
 • Servis Yerleri Üzere Gültepe, Çağlayan, Çeliktepe, Gültepe, Gürsel, Hamidiye, Seyrantepe Ve Şirintepeye Olmak Üzere Kağıthanenin
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Türkiye'nin en yüksek binası istanbul sapphire çıkan talatpaşa caddesindeyiz.

İletişim Formu
Kağıthanede pide, börek dendiğinde akla gelen ilk firmalardan olan suna börek, kağıthanenin talatpaşa caddesinde uzun yıllardan beri kervan pide börek olarak vermiştir. Kağıthanede pide börekte ihtisaslaşan, beğenilen damak tadını müşterilerine sunan, eşsiz lezzetleri türk patent enstitüsü ne suna börek olarak tescillettirmiştir. Kağıthanede sunmuş olduğu lezzetleri yine kendine yakışır ve sadece kendine özel ismi ,suna iletişim 444 7862 akılda kalıcılığı kolay olması açısından 444 suna kodu, yine kapınıza gelen lezzet aracı ile vereceğiniz siparişlerinizi başta çeliktepe olmak üzere gültepe, çağlayan, çeliktepe, gültepe, gürsel, hamidiye, seyrantepe ve şirintepeye olmak üzere kağıthanenin her yerine servis yapmaktadır. Yine konusunda uzman ustalarımız ve diğer güler yüzlü personelimiz ile siz değerli müşterilerimizin siparişlerini karşılamaktayız. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibini benimseyen kağıthaneli hemşehrilerimize daha farklı dahada leziz ve içeriye girdiğinizde bir pastane ve cafe ancak bukadar güzel nezih ve temiz olur diyeceğiniz derecede temizlik ve hijyenden asla taviz vermeyen üstelik gururla hem eşe dosta tavsiye edebileceğiniz hem misafirlerinizi ağırlaya bileceğiniz özel günleriniz için farklı konseptlerde hazırladığımız taze yaş pasta, kuru pasta, doğum günleri için belirteceğiniz kişi adedinde özel pasta, nişan pastası, düğün pastası, ve resim baskılı yaşpasta, sini börek, su böreği, tıpkı anne eli değmiş gibi ev böreği, kıymalı börek, yöresel pide çeşitlerini, kapınıza gelen lezzet aracı" mızla sizlerin elini sıcak sudan soğuk suya sokturmadan gününüze neşe, huzur ve mutluluk katacak ve konuklarınıza mahçup olmayacağınız lezzetler ve tatlar ile sizlerin özel günlerine eşlik etmeye devam edeceğiz, bizler kağıthanenin en meşhur caddesi talatpaşa caddesinde öncelikle konuğumuz olmanız için sizleri cafemize bekliyoruz. Brsuna börek kağıthanede kahvaltı nerede yapılır, misafir nerede ağırlanır denildiğinde akla gelen ilk adres olmakla birlikte öğle yemeği için hazırladığı karaniz pidesi, akşam 5 çayı, dostlarınız ve sevdiklerinizle hahve içilmek için en nezih mekandır. Firmamızda kredi kartı geçmektedir.
Firmanızı Ekleyin

Kagithaneport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 45 firma yer almaktadır.