Ramazan Beyazkaya Spor Kulübü

http://ramazanbeyazkaya.kagithaneport.com
Ramazan Beyazkaya Spor Kulübü
545
Emniyet Evler Lalapaşa Cad. No:5/b4 Levent,34100
+90(212) 279 98 15Firmamız, 1996 da dünya kickboxing şampiyonu olan ve hala spor tesisinde hocalık yapan Ramazan Beyazkaya tarafından kurulmuştur. Spor tesisinde hocalık yapan ve geniş müsabakalara öğrenciler yetiştirmektedir. Öğrencilerinin hem sosyal hemde spor hayatında başarılar kazanmalarına sebep olmuştur. Üç dalda milli olan sporcu, şimdiki spor hayatını profesyonel hoca olarak devam ettirmektedir. Kendisi gibi Türkiye ve Avrupa şampiyonlarını yetiştirdi ve yetiştirmeye de devam etmektedir. Salonumuz Ergo özel sigorta ile sigortalıdır. Bayanlara fitness dersleri bayan hoca nezaretinde verilmektedir. Özel kickbox dersleri verilir.
65847Ziyaretçi
  • Açılış/Kapanış09:00 - 23:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

4. Levent emniyetevler karşısı.

İletişim Formu
Firmamız, 1996 da dünya kickboxing şampiyonu olan ve hala spor tesisinde hocalık yapan Ramazan Beyazkaya tarafından kurulmuştur. Spor tesisinde hocalık yapan ve geniş müsabakalara öğrenciler yetiştirmektedir. Öğrencilerinin hem sosyal hemde spor hayatında başarılar kazanmalarına sebep olmuştur. Üç dalda milli olan sporcu, şimdiki spor hayatını profesyonel hoca olarak devam ettirmektedir. Kendisi gibi Türkiye ve Avrupa şampiyonlarını yetiştirdi ve yetiştirmeye de devam etmektedir.

Salonumuz Ergo özel sigorta ile sigortalıdır. Bayanlara fitness dersleri bayan hoca nezaretinde verilmektedir. Özel kickbox dersleri verilir.
Firmanızı Ekleyin

Kagithaneport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 45 firma yer almaktadır.