Fotopark Kiralık Fotoğraf Stüdyosu

http://fotopark.kagithaneport.com
Fotopark Kiralık Fotoğraf Stüdyosu
15
Sanayi Mah. Sultan Selim Cad. Basamak Sk. No:14Kağıthane,34100
+90(850) 302 93 82Kağıthanede kiralık fotoğraf stüdyosu olarak hizmet veren fotopark, kağıthane ve kağıthane'nin önemli semtlerinden çağlayanda, seyrantepede ve gültepede de kiralık stüdyo, fotoğraf hizmetleri, çık alan gibi mecra uygulamaları yapmaktadır. Kağıthanede olduğu gibi istanbul geneline de hizmet veren fotopark, fotoğraf hizmetleri konusunda; her aşamada yanınızdadır. Kağıthanede ürün fotoğraflarınızı çekip web, katalog gibi yayın organlarının yanı sıra tüm outdoor reklam mecralarında yayına hazır şekilde sunarız. Fotoğraflarınızı cast seçimi ile başlayıp bilboard, duvar, otobüs, taxi, avm gibi mecralara uygulanma asamalarına kadar takipcisi olabilir veya sadece fotoğraf hizmeti sunabiliriz. Başlıca fotoğraf hizmetlerimiz, ürün fotoğrafı ( ticari brmoda fotoğrafı ( katalog, broşür, reklam ) Etkinlik fotoğrafı ( konser, açılış,toplantı vs. Mezuniyet, yıllık ( ilk, orta ve yüksek öğrenim vs. Fotopark film hizmetleri konusunda; kısa film, reklam filmi, back stage, tv kanalları için program çekimi ve belgesel çekimleri yapmaktadır. Fotopark ayrıca yapım şirketleri ve tv kanallarına film prodüksiyon ekipmanları kiralama hizmetleride sunmaktadır. Fotopark projeniz için doğru planlama yaparak minimum maliyet ile maximum fayda sağlar. Prodüksiyon & kiralama 1996 yılından bu yana katıldığımız sınırsız sayıda organizasyonda edindiğimiz saha tecrübelerimizi creative gücümüzle birleştirdik. Hedefimiz farklı, etkili, uygulanabilir ve müşteri kitlenize, amacınıza uygun projeleri sunmaktır. Yine bu güne kadar edindiğimiz organizasyon ve bariyer ekipmanları stoğumuzu, güvenlik bariyerleri, polis bariyeri, mojo bariyer) sahne önü bariyeri, x-ray cihazları v. B. Kiralamahizmetleri. Com adı altında sizlerin kullanımına sunuyoruz.
3912Ziyaretçi
 • Yetkili Fırat ODABAŞI
 • Adres Sanayi Mah. Sultan Selim Cad. Basamak Sk. No:14 - Kağıthane
 • Telefon +90(850) 302 93 82
 • Telefon ( 2 ) +90(212) 284 70 78
 • Fax  
 • Özel Sitesi http://www.fotopark.net
 • Web Sitesihttp://fotopark.kagithaneport.com
 • E-Postaf.odabasi@fotopark.net
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Açılış/Kapanış07:00 - 23:45
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Sanayi polis merkezi amirliği, yaşar doğu ilk öğretim okulu arası, arka paralel sokak.

İletişim Formu
Kağıthanede kiralık fotoğraf stüdyosu olarak hizmet veren fotopark, kağıthane ve kağıthane'nin önemli semtlerinden çağlayanda, seyrantepede ve gültepede de kiralık stüdyo, fotoğraf hizmetleri, çık alan gibi mecra uygulamaları yapmaktadır. Kağıthanede olduğu gibi istanbul geneline de hizmet veren fotopark, fotoğraf hizmetleri konusunda; her aşamada yanınızdadır.
Kağıthanede ürün fotoğraflarınızı çekip web, katalog gibi yayın organlarının yanı sıra tüm outdoor reklam mecralarında yayına hazır şekilde sunarız.
Fotoğraflarınızı cast seçimi ile başlayıp bilboard, duvar, otobüs, taxi, avm gibi mecralara uygulanma asamalarına kadar takipcisi olabilir veya sadece fotoğraf hizmeti sunabiliriz.
Başlıca fotoğraf hizmetlerimiz, ürün fotoğrafı ( ticari brmoda fotoğrafı ( katalog, broşür, reklam )
Etkinlik fotoğrafı ( konser, açılış,toplantı vs. Mezuniyet, yıllık ( ilk, orta ve yüksek öğrenim vs. Fotopark film hizmetleri konusunda; kısa film, reklam filmi, back stage, tv kanalları için program çekimi ve belgesel çekimleri yapmaktadır. Fotopark ayrıca yapım şirketleri ve tv kanallarına film prodüksiyon ekipmanları kiralama hizmetleride sunmaktadır. Fotopark projeniz için doğru planlama yaparak minimum maliyet ile maximum fayda sağlar.
Prodüksiyon & kiralama
1996 yılından bu yana katıldığımız sınırsız sayıda organizasyonda edindiğimiz saha tecrübelerimizi creative gücümüzle birleştirdik. Hedefimiz farklı, etkili, uygulanabilir ve müşteri kitlenize, amacınıza uygun projeleri sunmaktır. Yine bu güne kadar edindiğimiz organizasyon ve bariyer ekipmanları stoğumuzu, güvenlik bariyerleri, polis bariyeri, mojo bariyer) sahne önü bariyeri, x-ray cihazları v. B. Kiralamahizmetleri. Com adı altında sizlerin kullanımına sunuyoruz.
Firmanızı Ekleyin

Kagithaneport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 45 firma yer almaktadır.