Fırat Elektrik
55
Sanayi Mah. Sultanselim Cad. No:244.Levent,34100
+90(212) 284 15 30Firmamız 1993 yılında kurulmuştur. Elektrik ve aydınlatma ürün yelpazesinin genişliğinin bilindiği bir firmayız. Kalite ve fiyat ilişkisi açısından da fark yaratan firmamızın öncelikli felsefesi : yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu bağlamda, Fırat Elektrik kendisini nesillerce devamedecek olan bir ticaret anlayışının da temsilcisi olarak görmektedir. Hızlı, memnuniyet yaratan çözümler için hizmetinizdeyiz. Kerem Kablo, Viko, Simens, Hes Kablo, Günsan, Tekfen, Philips, Osram, Öznur kablo, General Elektrik, Makel marka ürünlerin satışını yapmaktayız.
16090Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:00 - 21:00
  • Servis Saatleri08:00 - 21:00
  • Servis Yerleri Tüm Türkiye
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Sanayi Mahallesi Sultanselim Caddesinin başındaşında bulunan Hamurrabi Cafe işaret alındığında 200 metre sonra sağ kaldırımda Efendi Dönerin karşısındayız.

İletişim Formu
Firmamız 1993 yılında kurulmuştur. Elektrik ve aydınlatma ürün yelpazesinin genişliğinin bilindiği bir firmayız. Kalite ve fiyat ilişkisi açısından da fark yaratan firmamızın öncelikli felsefesi : yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu bağlamda, Fırat Elektrik kendisini nesillerce devamedecek olan bir ticaret anlayışının da temsilcisi olarak görmektedir. Hızlı, memnuniyet yaratan çözümler için hizmetinizdeyiz. Kerem Kablo, Viko, Simens, Hes Kablo, Günsan, Tekfen, Philips, Osram, Öznur kablo, General Elektrik, Makel marka ürünlerin satışını yapmaktayız.
Firmanızı Ekleyin

Kagithaneport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 45 firma yer almaktadır.