Aykan Osgb
11
Seyrantepe Mah. Kutkubey Sok. No:72/aKağıthane,34100
+90(212) 294 85 16Kağıthanede iş sağlığı ve iş güvenliği hizmetleri veren, aykan iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri tic. Ltd. Şti. Unvanı ile kurulmuştur. Kağıthanede ve kağıthanenin, gültepe, çağlayan, seyrantepe gibi önemli semtlerinde, osgb, ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak hizmet vermektedir. Çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığından yetkili iş güvenliği uzmanları, işyeri hekimleri ve diğer sağlık personellerinden oluşan profesyonel ekibiyle 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu” kapsamında osgb, yani ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak firmalara iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri vermektedir. Aykan iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri tic. Ltd. Şti. Kısaca osgb olarak yazılan ortak sağlık ve güvenlik birimi firması olarak iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini yönetmeliğinde belirtilen nitelikleri haiz olarak 1109 belge numarası ile ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak faaliyet göstermeye hak kazanmıştır.
5846Ziyaretçi
  • Açılış/Kapanış09:00 - 18:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Seyrantepe spor tesisleri karşısı.

İletişim Formu
Kağıthanede iş sağlığı ve iş güvenliği hizmetleri veren, aykan iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri tic. Ltd. Şti. Unvanı ile kurulmuştur. Kağıthanede ve kağıthanenin, gültepe, çağlayan, seyrantepe gibi önemli semtlerinde, osgb, ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak hizmet vermektedir. Çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığından yetkili iş güvenliği uzmanları, işyeri hekimleri ve diğer sağlık personellerinden oluşan profesyonel ekibiyle 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu” kapsamında osgb, yani ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak firmalara iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri vermektedir.
Aykan iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri tic. Ltd. Şti. Kısaca osgb olarak yazılan ortak sağlık ve güvenlik birimi firması olarak iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini yönetmeliğinde belirtilen nitelikleri haiz olarak 1109 belge numarası ile ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak faaliyet göstermeye hak kazanmıştır.
Firmanızı Ekleyin

Kagithaneport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 45 firma yer almaktadır.